ic_home Добавить в избранное ic_map
 

Перший раз у перший клас!

Один з найвідповідальніших моментів в житті кожних батьків  наступає коли дитина покидає стіни дитсадка і готується стати першокласником.

 

 

Від першого року навчання у більшій мірі залежить чи захопиться дитина навчанням та чи зможе не відставати від програми та почувати себе на рівні з іншими учнями.

У світ бурхливого океану навчання не можна пускати юного мандрівника без всього потрібного знаряддя, у тому числі без зошитів для першого класу.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір учбових матеріалів для учнів-першочків по найнижчим цінам від найвідоміших видавництв.

Чи варто говорити, що обрати потрібні зошити не та просто та й займає чимало часу. Подаруйте собі задоволення провести останні дні перед напруженним навчальним роком з більшою користю та не витрачати години на штурм магазинів. Все потрібне для повноцінного навчання нарешті можна знайти в одному місці.

Для першокласника знадобляться декілька зошитів по ключовим дисціплінам, серед яких чи не головне місце займає королева всіх наук – математика.

На сторінках нашого інтернет-магазину Ви знайдете учбові матеріали, складені у відповідності до всіх корегувань шкільної програми.

Жоден школяр не обійдеться у перший рік навчання без зошитів для читання та письма.

Ми слідкуємо за всіми змінами та тенденціями в системі навчання, що дозволяє оперативно доповнювати віртуальні полиці новими прімірниками.

Наприклад, одне з найсерйозніших нововведень початкової шкільної освіти, яке почало діяті на початку 2015 року – розвантаження навчальних програм з урахованням усіх потреб сучасного світу.

Таким чином, першокласники тепер вивчають англійську мову. Це ще один зошит, який додається до портфелю першочків.

Дуже важливо, що вся продукція учбових матеріалів, представлена на нашому сайті, має грифи  «Рекомендовано МОНУ» та «Схвалено».

Запам'ятайте , що без них дитина не  зможе навчатися у школі, адже кожен зошит обов’язково проходить схвалення на найвищому рівні.

Якщо дотягнули до останнього и до початку навчання залишилося зовсім небагато часу, не поспішайте впадати у розпач, адже швидка доставка домчить усі зошити для 1 класу у мінімально стислі терміни в будь-який куточок України.

Перший клас є важливим у становленні малечі. Першокласник познає основи грамоти, вчиться рахувати на промовляє перші слова не невідомій для себе іноземній мові, тож допоможіть зробити цей складний процес цікавим, приділяючи йому максимум своєї уваги.

Купити шкільні підручники можна в Центрі навчально-методичної літеартури, за адресою - schoolbooks.in.ua.

 

 

 

Информация об учреждении

Адрес: 109444, г. Москва улица Ташкентская, дом 6

Телефоны: 376-05-60 (канцелярия), 376-02-97 (учебная часть)

Проезд: м «Выхино», 1-й вагон из центра, автобус 209, 2-я остановка от метро «Ташкентский переулок». С остановки не переходя дороги справа за аптеку.

Опрос

Сколько Вам лет?

Горячие темы

Новые комментарииИнтересное на сайте